logo
close
Jak szybko schudnac w lecie – sprawdz praktyczny catering dietetyczny

Jak szybko schudnąć w lecie – sprawdź, praktyczny catering dietetyczny?

10 sierpnia 2022
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności

Piękna, słoneczna pogoda to doskonały moment, by zrzucić kilka kilogramów i popracować nad kondycją. Wystarczy poznać wszystkie zasady zdrowego żywienia, opracować odpowiednie przepisy i przygotowywać posiłki z dokładnym odmierzaniem wszystkich składników. Proste, prawda? Chyba nie do końca. Jest jednak lepsza i skuteczniejsza metoda, czyli catering dietetyczny. Smaczne i zdrowe posiłki każdego dnia pod Twoimi drzwiami.

Dobra dieta odchudzająca – czym powinna się charakteryzować?

Odchudzanie nie jest łatwe. Właściwie opracowany jadłospis musi zawierać odpowiednią zawartość składników odżywczych, by dostarczyć ciału należytej ilości białka, tłuszczy, minerałów, mikroelementów i witamin. Jednocześnie, wprowadzenie w życie właściwych nawyków żywieniowych, powinno również chronić przed tak często występującym efektem jojo. Dlatego, jeśli chcesz szybko schudnąć, musisz to należycie zaplanować.

Z codziennych posiłków musisz wyeliminować cukru proste, przede wszystkim cukier, słodycze i wysokokaloryczne ciasta. Trzeba również zrezygnować z fast foodów, wysokoprzetworzonej żywności, mięsa z dużą ilością tłuszczu i przetworów mięsnych zawierającą substancje konserwujące oraz duże ilości soli.

Dobra dieta odchudzająca powinna być odpowiednio zbilansowana i różnorodna. Oparta na produktach o niskiej kaloryczności i wysokich wartościach odżywczych, są to: warzywa i owoce, chude mięso oraz ryby, nabiał, pełnoziarniste produkty zbożowe oraz oliwy i zdrowe tłuszcze.

Jeśli chcesz schudnąć bez efektu jo-jo, nie warto sięgać po mocno restrykcyjne diety. Choć pozwalają szybko zrzucić parę zbędnych kilogramów, wywołują bardzo szybki efekt jo-jo, należy również unikać monodiet, opartych na jednym, czy kilku wybranych produktach.

Catering dietetyczny Sosnowiec – szybka i zdrowa metoda na odchudzanie

Jeśli chcesz ułatwić sobie odchudzenie, jeść smacznie, zdrowo, różnorodnie, a jednocześnie nie tracić cennych godzin na gotowanie posiłków, skorzystaj z diety pudełkowej. Firma Fit catering oferująca wysokiej jakości catering dietetyczny dostarcza swoje posiłki w wielu miastach Polski. Catering Sosnowiec dostarczy pod drzwi Twojego domu jedzenie na cały dzień. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, wejdź na stronę fit-catering.pl.

Posiłki z Fit Catering są dopasowane do Twoich potrzeb. Zostały oparte na świeżych, zdrowych i naturalnych produktach. Plany żywieniowe opracowywane są przez zespół doświadczonych dietetyków. By ustalić kaloryczność posiłków, możesz skorzystać ze znajdującego się na stronie kalkulatora, w którym uwzględnione zostały: wiek, płeć, wagę, wzrost oraz tryb życia. Dzięki temu łatwo i szybko obliczysz potrzebną dawkę kalorii na dzień.

Najlepsze diety odchudzające od Fit Catering

Do wyboru masz kilka różnych planów żywieniowych. Najlepsze na szybkie odchudzanie są diety z niskim indeksem glikemiczny, takie jak Low Carb, czy Senso. Dużą popularnością cieszy się również dieta Keto. Dieta ketogeniczna przyspiesza spalanie tłuszczów, dzięki znacznemu obniżeniu węglowodanów, przy zwiększonej ilości tłuszczu dostarczanego do organizmu. Stosunek tłuszczu do  białka i węglowodanów wynosi 3:1 lub 4:1. Podstawowym źródłem energii stają się więc tłuszcze, a nie węglowodany. Proces ketozy zachodzący w organizmie ma wpływ na skuteczne odchudzanie, a także wspomaga leczenie niektórych chorób.

Jeśli nie wiesz, która dieta jest dla Ciebie najlepsza na szybkie odchudzanie, skontaktuj się z zespołem dietetyków firmy Fit Catering, a otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności