logo
close
Trzy nowoczesne zabiegi na cellulit zabiegi na cialo medycyna estetyczna zabiegi cena

Trzy nowoczesne zabiegi na cellulit

24 czerwca 2020
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Zabiegi na ciało

Cellulit to trudny przeciwnik – wie o tym każda kobieta, która próbowała się go pozbyć domowymi sposobami i ogólnodostępnymi kosmetykami. Żeby zaoszczędzić czas i pieniądze, lepiej od razu skorzystać z oferty profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Obecnie istnieje bardzo dużo zabiegów, które likwidują cellulit. Możemy wybierać wśród masaży, zabiegów z użyciem specjalistycznych urządzeń i preparatów.

Polecane zabiegi na cellulit

Icoone

Jest to masaż próżniowy wykonywany z użyciem dwóch głowic z malutkimi otworami zasysającymi skórę. Przy pomocy masażu dochodzi do zmniejszenia zwłóknień tkanki, pobudzone zostaje mikrokrążenie oraz produkcja kolagenu. Zabieg składa się z dwóch etapów. Jest to drenaż limfatyczny i intensywny program ujędrniający. Dzięki głowicom masaż jest bardzo precyzyjny i dotyka każdego centymetra skóry objętej cellulitem. Przed wykonaniem zabiegu trzeba ubrać specjalny obcisły kostium. Efektem masażu jest wygładzona i jędrna skóra.
Zabieg trwa ok. 45 minut. Koszt Icoone to ok. 240 zł.

Cytrusowy gaj

Celem zabiegu jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje się tu kosmetyki z zawartością składników roślinnych o silnym działaniu antycellulitowym i ujędrniającym. Zabieg rozpoczyna się od peelingu, a następnie na wybrane partie ciała nakłada się kolejno serum i krem do masażu. Masaż wykonywany jest przy pomocy bańki chińskiej, która zasysa skórę. Na sam koniec na skórę nakładana jest maska i specyfik rozgrzewający. Oprócz efektu wygładzenia i ujędrnienia, zabieg relaksuje dzięki zapachom kosmetyków.
Cała procedura trwa ok. 2 godzin, a koszt zabiegu to ok. 250 zł.

Coaxmed

Zabieg wykonywany przy użyciu nowoczesnego urządzenia emitującego ultradźwięki i fale radiowe. Następnie tryb pracy zmieniany jest tak aby uzyskać efekt krioterapii i masażu próżniowego. W rezultacie dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych oraz ich usunięcia, a także wzmocnienia włókien kolagenu.
Po wcześniejszym posmarowaniu skóry żelem, kosmetyczka wykonuje masaż głowicą aparatu. Fale radiowe rozgrzewają głębokie warstwy skóry, a ultradźwięki powodują, że tkanka tłuszczowa robi się płynna. Następnie skóra jest masowana głowica chłodzącą. Zabieg jest bezbolesny – jedyny dyskomfort może powodować piszczący dźwięk, który wywołują ultradźwięki. Po zabiegu może być widoczne zaczerwienienie, ale efekt natychmiastowego wygładzenia i ujędrnienia jest widoczny.
Czas trwania zabiegu to ok. 45 minut, a koszt to 1500 zł.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności