logo
close
Chcesz wyszczuplić i wymodelować ciało Poznaj zabieg EXILIS! cena

Chcesz wyszczuplić i wymodelować ciało? Poznaj zabieg EXILIS!

31 października 2018
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Zabiegi na ciało

Kilka zbędnych centymetrów w okolicy brzucha, ud czy pośladków – to problem, z którym boryka się wiele pań. Z pewnością każda z nich chciałaby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, tak aby sylwetka nabrała lekkości i była bardziej proporcjonalna.
Oczywiście podstawą jest odpowiednia dieta i aktywność fizyczna, ale proces można przyspieszyć z pomocą zabiegów w profesjonalnych gabinetach. Jednym z polecanych i skutecznych zabiegów jest Exilis, który pomaga modelować sylwetkę i redukuje tkankę tłuszczową.

Exilis – jak działa?


Całą procedurę można podzielić na 3 fazy:

  1. Rozpoznanie – na tym etapie ultradźwięki i energia o wysokiej częstotliwości trafiają do tzw. opornej tkanki tłuszczowej, która znajduje się głęboko pod skórą. W tym samym czasie stosowane jest kontaktowe chłodzenie, które reguluje temperaturę, ponieważ podwyższona, konieczna jest do procesu wytapiania zbędnego tłuszczu.
  2. Izolacja – fale dźwiękowe przerywają zwłóknienia w strukturze tłuszczu. Innymi słowy dzielą je na pojedyncze komórki, ponieważ takie ( odizolowane) o wiele łatwiej usunąć.
  3. Dezaktywacja – zalegająca tkanka tłuszczowa składa się najczęściej z metabolicznych, nieaktywnych komórek.  Przy pomocy energii o wysokiej częstotliwości, są one precyzyjnie nagrzewane, co jest początkiem miejscowej lipolizy. Lipoliza to rozpad tkanki tłuszczowej, która transportowana jest do wątroby, a następnie usuwana jest  z organizmu. Cały proces zmniejsza objętość komórki tłuszczowej, czyli w efekcie zyskujemy szczuplejsze o kilka centymetrów ciało.

Exilis – jak przebiega zabieg?


Cała procedura jest bezbolesna i przebiega bez zbędnych komplikacji. Do ciała pacjenta przykleja się niewielkich rozmiarów plaster połączony elektrodami z głowicą urządzenia. Głowica posiada ekran oraz specjalny system kontroli, dzięki czemu osoba wykonująca zabieg, cały czas monitoruje temperaturę skóry pacjenta. Jest to bardzo ważne, ponieważ reakcja na zastosowaną temperaturę jest u każdego indywidualna.
Podczas zabiegu w każdej chwili możliwa jest zmiana parametrów, tak aby pacjent nie odczuwał żadnego dyskomfortu. Masaż trwa ok. 30 minut – długość zabiegu zależy od ilości nagromadzonego tłuszczu. Aby kwalifikować się do zabiegu, minimalna warstwa tkanki tłuszczowej musi mieć 1,5 cm, a jednorazowo można poddać zabiegowi 1000 cm2 powierzchni ciała ( więcej nie przetworzyłaby wątroba).

Exilis – ile kosztuje zabieg?


Cała kuracja powinna obejmować od 4 do 6 zabiegów, które wykonuje się w odstępach 7 – 10 dni.
Cena waha się od 1200 do 1400 zł za zabieg.
Należy jednak pamiętać, że aby efekt był trwały, nie można się później objadać. Trzeba zastosować zerowy bilans kaloryczny – jemy tyle, ile jesteśmy w stanie spalić. Exilis  nie powinien być traktowany jako magiczna odchudzająca różdżka, a raczej jako dodatkowa motywacja do dbania o zdrowie i wygląd.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności