logo
close
Popularne zabiegi upiekszajace usta zabiegi na twarz Medycyna estetyczna zabiegi cena

Popularne zabiegi estetyczne upiększające usta

25 września 2019
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Zabiegi na twarz

Upiększanie ust – naturalny efekt

Piękne, jędrne i gładkie usta to marzenie wielu kobiet. Niestety z upływem czasu tracą one objętość, a skóra wokół wiotczeje i pojawiają się zmarszczki. Kiedy zauważymy u siebie objawy starzenia w okolicy ust, warto skorzystać z oferty profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne, dzięki którym odmłodzimy usta i skórę wokół nich.
Preparaty wypełniające usta kojarzą się często z czymś nienaturalnym i przerysowanym. Trzeba jednak zaznaczyć, że jeśli oddamy się w ręce dobrych specjalistów, będziemy wyglądać korzystnie, a efekt pozostanie niewymuszony.
Na wypełniacze ust mogą zdecydować się zarówno młode jak i dojrzałe kobiety – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Istnieje kilka skutecznych sposobów na wypełnienie ust i zmarszczek wokół nich, jednak nie wszystkie dają naturalny, subtelny efekt. Z pewnością warto dowiedzieć się więcej na temat zabiegu Juvéderm, Intraceuticals oraz Infini, które wyróżnia sposób wypełnienia, ale też cena oraz czas samej procedury.

Juvéderm ULTRA Smile – subtelne wypełnienie ust

Ten delikatny wypełniacz powstał w celu modelowania, korekcji oraz odmładzania ust. Jego struktura jest jedwabista i posiada wyjątkową formę gładkiego, plastycznego i jednorodnego żelu. Podczas zastrzyku preparat łatwo trafia do wybranych miejsc, przez co nadaje ustom bardzo naturalny wygląd. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu – stosuje się w tym celu specjalną maść. W ciągu kilku dni po ostrzykiwaniu ust należy pić dużo wody, ponieważ wypełniacz wchłania ją z tkanek. Rezultat to pełne, wygładzone usta.
Zabieg trwa ok. 20 minut plus 40 minut na znieczulenie. Koszt to ok. 1300 zł.

Intraceuticals – skuteczne usuwanie zmarszczek wokół ust

Podczas zabiegu podaje się pod ciśnieniem czysty tlen hiperbaryczny. Aplikowany jest on z odpowiedniej odległości pod konkretnym kątem. Na powierzchni skóry powstaje wtedy próżnia, przez co rozpylone wcześniej serum wypełniające zmarszczki zostaje zassane w głąb tkanek. Podczas zabiegu odczuwalny jest przyjemny chłodny powiew i delikatne łaskotanie w okolicy ust.
Cała procedura trwa ok. 75 minut, a koszt zabiegu to 450 zł.

Infini – wygładzanie zmarszczek wokół ust

Inna nazwa to termolifting frakcyjny, czyli metoda zagęszczająca i ujędrniająca skórę. Zabieg polega na wykonywaniu mikro nakłuć lub na kontrolowanym podgrzewaniu skóry przy użyciu fal radiowych. W efekcie tych działań pod skórą powstają punkty koagulacji i przegrzania, które stanowią początek procesu regeneracji włókien kolagenowych. Zmarszczki ulegają spłyceniu już po pierwszym zabiegu, a rezultatem możemy cieszyć się bardzo długo.
Pierwszy etap Infini to posmarowanie ust i okolic kremem, a następnie przykłada się specjalną głowicę nad górną wargę i na brodę. Rozgrzaną twarz chłodzi cold – pack. Bezpośrednio po zabiegu widoczne jest zaczerwienienie i delikatne łuszczenie skóry. Ostateczny efekt widoczny jest po kilku miesiącach.
Czas trwania to ok. 15 minut, a cena to 400 zł.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności