logo
close
Poznaj mozliwosci radiesse tm zabiegi na twarz Medycyna estetyczna zabiegi cena

Poznaj możliwości Radiesse TM

2 sierpnia 2018
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Zabiegi na twarz

Zabieg z użyciem hydroksyapatytu wapnia – poznaj możliwości Radiesse TM

Radiesse to innowacyjny preparat używany do wypełniania zmarszczek, ale również modelowania konturu twarzy. Dzięki swoim właściwościom zwiększa gęstość skóry, polepsza jej strukturę, ale jednocześnie nie dodaje nadmiernie objętości. Zaletą Radiesse jest natychmiastowy efekt zabiegu, który utrzymuje się nawet rok, a czasem jeszcze dłużej.
Główny składnik preparatu to hydroksyapatyt wapnia o wyjątkowym i opatentowanym składzie – takim samym jaki mamy naturalnie w zębach i kościach. Dzięki temu mamy gwarancję bezpieczeństwa zabiegu.

Radiesse – podwójny efekt zabiegu

Dzięki specjalnemu nośnikowi jakim jest żel, natychmiast otrzymujemy efekt wypełnienia zmarszczek. Dodatkowo po ok. czterech miesiącach, żel znika zostając pochłonięty przez makrofagi, a jego miejsce zajmuje kolagen utworzony przez fitoblasty. Dzieje się tak, ponieważ mikrocząstki hydroksyapatytu wapnia tworzą swego rodzaju rusztowanie, wokół którego powstaje nowy kolagen. Można powiedzieć, że aplikowany preparat Radiesse doprowadza do rozpoczęcia naturalnego procesu odmładzania. Ponadto skóra staje się grubsza i wykazuje większą elastyczność.

Radiesse – najczęstsze miejsca aplikacji

Radiesse można stosować w wielu partiach ciała. Najczęściej używa się go do wypełnienia umiarkowanych i głębokich bruzd nosowo -wargowych, obszarów kości jarzmowych oraz w miejscach konturu twarzy i nosa. Poza twarzą preparat stosowany jest do odmładzania rąk, a dokładnie ich grzbietowej powierzchni. Zaletą Radiesse jest jego naturalny skład, dzięki czemu przed zabiegiem nie musimy poddawać się testom antyalergicznym. Preparat wykazuje 100% biokompatybilność, czyli wchłania się w sposób naturalny, nie wywołując żadnych skutków ubocznych.
Dla uzyskania pożądanego efektu najczęściej wystarczy jeden zabieg, ale po ok. 4 miesiącach dobrze jest ponownie skonsultować się z lekarzem, który oceni wygląd i zadecyduje o ewentualnym zabiegu uzupełniającym. Pacjenci zwykle bezpośrednio po zabiegu wracają do pełnej aktywności Możliwe są jednak krótkotrwałe objawy takie jak obrzęk, zaczerwienienie, zasinienie, które znikają po 3 dniach. Skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu z użyciem Radiesse, zostało udokumentowane wieloma badaniami klinicznymi.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności