logo
close
Radiesse skuteczny preparat przeciwzmarszczkowy zabiegi cena

Radiesse – skuteczny preparat przeciwzmarszczkowy

21 lipca 2019
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Zabiegi na twarz

Planując wypełnienie zmarszczek w profesjonalnym gabinecie, zwykle myślimy, że lekarz czy kosmetolog zaproponuje nam botoks. Oczywiście jest to jedna z metod, ale obecnie oferta medycyny estetycznej w tym zakresie jest znacznie szersza. Jednym z nowocześniejszych i równie skutecznych sposobów na pozbycie się zmarszczek jest zastosowanie preparatu Radiesse.
„Wypełniacze” zmarszczek pozwalają nam uzyskać natychmiastowy efekt odmładzający. W zależności od specyfiku, utrzymuje się on ok. 10 miesięcy. Po tym okresie większość preparatów wchłania się i zabieg trzeba powtórzyć. Możemy tu wymienić m.in.:  Styl Age, Voluma, Princess czy Surgiderm.
Innym sposobem na wygładzenie zmarszczek jest Skulptra – nie jest to wypełniacz, a na efekt trzeba trochę poczekać. Zaletą tego zabiegu jest regeneracja naszego własnego kolagenu i naturalne „podciągnięcie” skóry. Kuracja zwykle składa się z dwóch lub trzech sesji, a efekt utrzymuje się nawet 2 lata. Wspomniany już wyżej Botoks działa poprzez napięcie i unieruchomienie mięśni, przez co zmarszczki są zredukowane i nie powstają nowe. Efektem możemy cieszyć się ok.  6 miesięcy.

Radiesse – rewolucja w wypełnianiu zmarszczek


Prawdziwym hitem wśród „wypełniaczy” jest natomiast nowoczesny preparat Radiesse.  Daje on natychmiastowy efekt, ale jednocześnie działa stopniowo przez dłuższy czas. Zabieg może wykonać jedynie  przeszkolony lekarz, co zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa. Radiesse to w 70% żel, a w 30% mikrogranulki wapnia i fosforu. Dzięki takiej formule zmarszczki  i głębsze bruzdy zostają wygładzone.
Specyfik działa na 2 sposoby – żel wygładza i wypełnia, a wapń i fosfor regenerują tkanki.  Efekt widoczny jest natychmiastowo, a regeneracja dokonuje się powoli.  Można powiedzieć, że zawarte w preparacie cząsteczki tworzą w tkankach specjalną konstrukcję, powodując wzrost naturalnych włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra jest wyraźnie odmłodzona i pełna blasku. Oprócz twarzy, Radiesse można aplikować  na dłonie.

Radiesse –  przebieg, koszt i efekt zabiegu


Przygotowując się do zabiegu Radiesse nie musimy wykonywać żadnych testów antyalergicznych, ponieważ preparat jest w 100% naturalny i bezpieczny. Organizm nie traktuje jego składników jako obcych, dlatego nie zachodzą żadne reakcje niepożądane.
Ciekawostką jest, że  Radiesse od lat stosowany jest w ortopedii i stomatologii. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu – używa się w tym celu specjalnego kremu. Preparat wprowadzany jest pod skórę przy pomocy cieniutkiej igły – najczęściej wystarczy jedna wizyta. Jeśli po kilku miesiącach stwierdzimy, że efekt nie jest w 100% taki jakiego oczekiwaliśmy, po konsultacji z lekarzem można dodać nieco więcej specyfiku.
Bezpośrednio po zabiegu, mogą, ale nie muszą pojawić się delikatne zaczerwienienia lub obrzęk w miejscach nakłuć. Ślady znikają jednak bardzo szybko. Ze względu na bezpieczeństwo, lepiej nie przeprowadzać zabiegu podczas ciąży, karmienia lub w przypadku choroby nowotworowej. Należy również powiadomić lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach.
Koszt zabiegu to ok. 2000 zł.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności