logo
close
Acculift modelowanie i odmladzanie twarzy zabiegi na twarz Medycyna estetyczna zabiegi cena

Acculift – modelowanie i odmładzenie twarzy

12 października 2017
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Zabiegi na twarz

Acculift to nowoczesny zabieg odmładzający z wykorzystaniem profesjonalnego urządzenia Accusculpt. Dokładnie jest to laserowa lipoliza tkanki tłuszczowej oraz lifting, który uzyskujemy dzięki wyraźnemu napięciu skóry. Efekt odmłodzenia otrzymujemy, ponieważ Accusculpt stymuluje produkcję kolagenu i ściąga głębokie, rozluźnione wiekiem powięzi skóry.

Acculift – na jakie parte ciała można zastosować zabieg?

Zabiegi Acculift można z powodzeniem wykonywać na całym ciele. Innowacyjność metody wiąże się jednak z jej precyzyjnym i przy tym bezpiecznym działaniu w miejscach, gdzie tłuszczu jest niewiele, a skóra jest wyjątkowo delikatna. Najczęściej zabiegowi z użyciem Accusculpt poddawane są dolne partie twarzy, gdzie najbardziej widoczny jest proces starzenia – chociażby w postaci tzw. „chomików”. W tej okolicy obserwujemy też zmianę owalu twarzy i przerost tkanki w obrębie bruzdy nosowo wargowej. Problemem jest także zwiotczały podbródek.
Oprócz twarzy acculift stosowany jest przy likwidacji asymetrii ciała, a także jako korekta po liposukcji klasycznej kolan, usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy karku i boczków nad stanikiem, ginekomastii u mężczyzn, a także w celu ujędrnienia skóry na ramionach, szyi i brzuchu. Inne zastosowania to usuwanie rozstępów, czy leczenie nadmiernej potliwości – podczas zabiegu przerywane są połączenia nerwowe przekazujące sygnał gruczołom potowym. W większości przypadków dla zadowalającego efektu wystarczy jeden zabieg bez konieczności poprawek.

Acculift – jak przebiega zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem Accusculpt wykonywany jest zwykle poprzez nakłucie skóry albo przez małe 1 mm nacięcia, przez które lekarz wprowadza kaniulę ze światłowodem. Wszystko przebiega w znieczuleniu miejscowym i trwa od 30 minut do 2 godzin – w zależności od poddawanego zabiegowi obszaru ciała. Po zakończeniu całej procedury, zakłada się opatrunek uciskowy i pacjent może opuścić klinikę.
Najczęściej po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności, chociaż niekiedy delikatny obrzęk nie pozwala od razu cieszyć się uzyskanym efektem. Całkowita regeneracja i oczekiwany rezultat odchudzająco – ujędrniający, widoczny jest po 4 tygodniach, a najlepiej wygląda się między 4 a 6 miesiącem od zabiegu.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności